niedziela, 30 sierpnia 2009

Weekend spełnionego marzenia:)

Jak wiecie - przyjechała do mnie Julka z Jasiem:) I choć nie było czasu na scrapowanie, to weekend minął bardzo przyjemnie, szczególnie dla małego astronoma Jaśka, który spełnił swoje marzenie:) kilka zdjęć pamiątkowych:

Na początek - bohater weekendu - "najszczęśliwsze dziecko na świecie":

Julka i ja - z głowami w chmurach:

Na Katarzynce II, podczas "rejsu" po Wiśle:

Wpatrując się w jedną z witryn najlepszej pasmanterii w Toruniu (niestety (a może właśnie stety...) była już zamknięta...:

I najbardziej romantyczne zdjęcie - z Jasiem nad Wisłą ;)


Na pewno obszerniejszą fotorelację znajdziecie na blogu Rachel :)

4 komentarze:

 1. Slodqa...uhhh...jak widzę te wstążeczki na szpuleczkach to żałuję, ze dzisiaj niedziela bo już bym była na Kopernika:):):):)
  A ja jeszcze słówko o zdjęciach z Chorwacji-CUDNE! I moja rodzinka też właśnie w piątek wróciła z tych pięknych miejsc! Prawie identycznym szlakiem się poruszali! Wyspa Krka, Szybenik, Split, Dubrownik...Matko jak ja im i Tobie zazdroszczę bo w tym roku nie pojechałam ..ale w przyszłym nie odpuszczę!

  OdpowiedzUsuń
 2. Witrynka sklepowa...... marzenie...hmmmm

  OdpowiedzUsuń
 3. ja zdjęć jeszcze nie widziałam ale opowieści już słyszałam od samego Jaśka!:) ciotka internetowa:) pozdrawiam serdecznie nową ciocie:)

  OdpowiedzUsuń
 4. szkoda że tak krótko...ale czekamy na was na następne wakacje....i wtedy musowo coś storzymy razem: piękny czas, cudne wspomnienia:):):) cieszę sie że cię poznałam osobiście:):):)

  OdpowiedzUsuń